بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

آخرین خبرها
اطلاعات تماس

افزایش سرعت سایت

سرعت سایت از اصلی ترین آیتم هایی است که باید حتما در زمان طراحی سایت به آن توجه ویژه ای از طرف طراح سایت حرفه ای شود، چون زمانیکه یک سایت به مرحله آماده سازی نهایی رسید و امکان بازدید و استفاده از آن برای عموم ممکن شد، از اولین مواردی که توجه کاربران را جلب خواهد نمود بدون شک سرعت لودینگ سایت (سرعت باز شدن کامل سایت) می باشد، در نتیجه افزایش سرعت سایت نکته ای مهم و البته طلائی برای وب سایت شما خواهد بود.

 

سرعت لودینگ بالا:

این یک تجربه با ارزش و گرانبها است که اگر سایت شما در زمان کوتاهی برای کاربران قابل مشاهده باشد کاربر نیز احساس خوبی از سایت کسب خواهد کرد و قطعا از سایر بخش ها و صفحات سایت نیز دیدن خواهد کرد و در صورتیکه سایت شما از نظر محتوا نیز به صورت حرفه ای کار شده باشد یک بازدید کننده معمولی تبدیل به یک مشتری درجه یک برای شما خواهد شد.

همچنین در نظر داشته باشید که عکس این مورد نیز به سادگی ممکن است رخ بدهد.

اگر طراحی سایت توسط یک مجموعه ی طراحی سایت حرفه ای انجام شود مطمئنا مراحل طراحی سایت به صورت استاندارد و کامل انجام شده و نتیجه نهایی نیز بسیار رضایت بخش خواهد بود.

 

 

با سرعت سایت کاربر را خسته نکنید:

مجموعه ای از کارها نیاز است تا سایت طراحی شده از نظر سرعت بالا آمدن مطلوب و عالی باشد تا کاربر در هنگام بازدید و استفاده از خدمات مجموعه شما احساس خستگی ننموده و بلافاصله سایت را ترک نکند.

تفاوتی ندارد که زمینه فعالیت مجموعه و سایت شما در چه زمینه ای باشد آنچه که حائز اهمیت است احساس رضایت کاربران در مواجهه با سایت شماست، هرچقدر که خدمات و سطح کاری شما و سایت شما بالا باشد اما سرعت لودینگ سایت مطلوب و رضایت بخش نباشد به همان میزان کاربران و بازدیدکنندگان از مجموعه شما دلسرد خواهند شد.

طبق آمارهای موجود بسیاری از کاربران بلافاصله بعد از ورود به سایت اقدام به بستن سایت در مرورگر خود می نمایند و این یعنی بلافاصله سایت مربوطه را ترک می کنند که اصلی ترین علتش نیز سرعت بالا آمدن پایین سایت است.

به نکات اصلی توجه کنید:

البته موارد بسیاری برای مطلوب و نامطلوب بودن سرعت بالا آمدن سایت دخیل هستند که اگر بخواهیم به صورت خیلی خلاصه و مختصر به معرفی اصلی ترین این موارد بپردازیم باید:

کدنویسی استاندارد، هاست مناسب، کیفیت تصاویر طراحی و استفاده شده در سایت و…

را نام ببریم که نقش بسیاری در این مورد دارند.

همواره به یاد داشته باشید که افزایش سرعت سایت از اصلی ترین نیاز های هر سایتی می باشد، پس به صورت دوره ای و مستمر باید این مورد را مورد ارزیابی قرار داده و در صورت نیاز از یک طراح حرفه ای کمک بگیرید.

 

اطلاعات تماس رضا وب