بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

آخرین خبرها
اطلاعات تماس

طراحی سایت پزشکی حرفه ای

طراحی سایت پزشکی یکی از خدمات گروه مهندسین رضا وب می باشد که با توجه به سابقه و داشتن همکاری های گسترده با طیف وسیعی از پزشکان گرامی از تمامی نیازها و ملزومات کار پزشکان اطلاعات کافی داشته و همواره می تواند بهترین و کاملترین خدمات ممکن را به فعالان عرصه‌ی پزشکی ارائه نماید.

طراحی سایت تخصصی پزشکی با هدف افزایش خدمات پزشکان گرامی به شهروندان ارائه می گردد. امروزه با توجه به گسترش اطلاعات دارویی و درمانی پزشکی در فضای مجازی و البته افزایش تعداد جمعیت باعث خواهد شد که پاسخگویی به نیازهای پزشکی جامعه با روش های سنتی مقدور نباشد و استفاده از روش های نوین تحت وب و در راس آنها طراحی وب سایت پزشکی بیش از همیشه مورد نیاز بوده و قطعا می تواند به این صنعت کمک شایانی نماید.

طراحی سایت پزشکی

خدمات ویژه گروه مهندسین رضا وب در زمینه طراحی وب سایت های پزشکی:

رضا وب با توجه به درخواست کارفرما و نیازهای عمومی مورد نیاز وب سایت که از طرف کارفرما مطرح می شود سعی دارد بهترین خدمات را ارائه نماید در نظر داشته باشید که در شروع کار مشاوره های تخصصی و بهترین راهکار ممکن ارائه خواهد شد و در مراحل طراحی سایت نیز بهترین استاندارد های ممکن برای طراحی حرفه ای وب سایت استفاده خواهد شد همچنین پشتیبانی فنی سایت نیز بعد از اتمام طراحی جز خدمات همیشگی ما خواهد بود.

طراحی سایت پزشکی تحولی نوین در صنعت پزشکی:

طراحی سایت پزشکی و یا طراحی وب سایت مراکز درمانی امکانات فراوانی در اختیار پزشکان و فعالان در این عرصه قرار خواهد داد به عنوان نمونه علاوه بر معرفی رزومه و تخصص، ارائه مقاله های پزشکی و.. می توان با ایجاد بخش های مختلف در طراحی وب سایت پزشکی امکانات بسیار کاربردی را در اختیار پزشکان و بیماران قرار داد.

طراحی حرفه ای انواع سایت پزشکی

Medical Site

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی توسط گروه مهندسین رضا وب به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود، رضا وب به لطف سابقه همکاری با مراکز درمانی مختلف شناخت دقیق و کاملی از نیازهای صنوف پزشکی دارد که با در نظر گرفتن این مورد اقدام به طراحی حرفه ای و تخصصی سایت های پزشکی نموده است.

Office

طراحی سایت مطب

طراحی سایت مطب برای پزشکان گرامی یکی از خدمات تخصصی و نوین گروه مهندسین رضا وب می باشد، پزشکان گرامی با استفاده از وب سایت تخصصی مطب می توانند به امکانات و مزایای بسیار کاربردی دسترسی داشته باشند و مطب حود را به صورت کاملا حرفه ای و همگام با تکنولوژی روز دنیا مدیریت نمایند.

Health centers

طراحی سایت مراکز درمانی

کلیه مراکز پزشکی در هر زمینه ای که فعالیت می کنند می توانند از سایت تخصصی و اختصاصی خود که توسط گروه مهندسین رضا وب با توجه به بررسی و شناخت کامل و دقیق نیازهای شغلی خود بهینه سازی شده است استفاده نمایند.

Pharmacy

طراحی سایت داروخانه آنلاین

طراحی سایت داروخانه آنلاین یکی از جدیدترین و کاملترین خدمات گروه مهندسین رضا وب در زمینه طراحی سایت های تخصصی می باشد، به کاربران گرامی توصیه می شود صفحه مربوط به طراحی سایت داروخانه آنلاین را مطالعه نمایند، کلیه پزشکان و مدیران داروخانه ها می توانند با استفاده از سایت تخصصی داروخانه آنلاین، داروخانه خود را به صورت کاملا اینترنتی مدیریت نموده و پیشتاز ارائه خدمات نوین برای هموطنان گرامی باشند.

Laboratory

طراحی سایت آزمایشگاه

گروه مهندسین رضا وب با در نظر گرفتن هر آنچه که برای یک مجموعه آزمایشگاه پزشکی مورد نیاز است اقدام به ایجاد و طراحی سایت تخصصی آزمایشگاه پزشکی نموده است، کلیه شاغلین در زمینه آزمایشگاه های پزشکی می توانند فعالیت مجازی خود را در دنیای اینترنت با خدمات اختصاصی و بی نظر ما تجربه نمایند.

Medical Equipment

طراحی سایت تجهیزات پزشکی

با توجه به تجربه کاری در زمینه طراحی سایت تجهیزات پزشکی در کنار نمونه کارهای متعدد و قدرتمند می توان به این نکته اشاره کرد که گروه مهندسین رضا وب تمامی الزامات و نیازهای این گروه شغلی را به خوبی می شناسد و امکانات اختصاصی و بسیار کاربردی را برای استفاده عزیزان شاغل در این صنعت را ارائه داده است.

مزایای طراحی سایت پزشکی:

امروزه اکثر مردم با توجه به فرصت کمی که زندگی دارند ترجیه می دهند کارهای خود را به صورت اینترنتی انجام دهند با توجه به اینکه مراجعه ی بیماران به صورت فیزیکی به مطب پزشک باعث اتلاف وقت و انرژی بیمار خواهد شد پزشکانی که به این باور و نتیجه رسیده اند که باید شعبه ای از مطب خود را در اینترنت نیز عرضه نمایند بدون شک به موفقیت های بیشتری می رسند و چندین قدم از سایر همکاران خود جلوتر حرکت می نمایند.

چون به لطف سایت پزشکی تخصصی می توانند خدمات و سرویس های مختلفی از جمله تشکیل پرونده پزشکی، نوبت دهی آنلاین، سیستم دریافت وجه ویزیت و… را به بیماران خود ارائه نمایند.

مشاوره رایگان طراحی سایت
طراحی سایت پزشکی حرفه ای

امکانات مورد نیاز سایت پزشکی:

رضا وب امکانات بسیار متنوع و زیادی را در طراحی وبسایت پزشکی با توجه به نیاز پزشکان در نظر گرفته و اجرا می نماید که در ادامه به ذکر برخی از مهمترین آنها می پردازیم:

 • سیستم نوبت دهی آنلاین (رزروآسیون):

با این ویژگی بیماران می توانند در هر لحظه و هر مکان، زمان ملاقات با پزشک مورد نظر خود را رزرو نموده و حتی حق ویزیت خود را به صورت الکترونیکی (آنلاین) پرداخت نمایند. همانطور که قبلا نیز تجربه استفاده از این سیستم بسیار کاربردی نشان داده مورد پسند کاربران می باشد، استفاده از سیستم نوبت دهی آنلاین در طراحی سایت های پزشکی علاوه بر صرفه جوی در زمان بیماران و همراهان باعث جلوگیری از ازدحام در مطب و مراک درمانی خواهد شد.

 • طراحی ریسپانسیو (واکنشگرا):

تمامی نمونه کارهای طراحی سایت حرفه ای که توسط گروه مهندسین رضا وب ارائه می شود قابلیت نمایش صحیح  را در انواع نمایشگرها را دارا می باشند.

 • امکان پرداخت وجه آنلاین:

همانطور که در بخش سیستم نوبت دهی آنلاین نیز به این مورد اشاره کردیم بیماران می توانند هزینه ویزیت را بصورت آنلاین پرداخت نمایند، پرداخت اینترنتی یکی از امکانات کاربردی در طراحی سایت های پزشکی می باشد.

 • طراحی کاربر پسند و زیبا:

رضا وب مناسب ترین طراحی را بر اساس کاربرپسند بودن و بعلاوه سهولت در استفاده بیماران را برای وب سایت های خود اعمال می نماید.

 • مشاوره و ارتباط با بیماران با اتصال سایت به اپلیکیشن در موبایل:

به ساده ترین روش ممکن و تنها با موبایل خود با بیماران در ارتباط باشید و خدمات مشاوره ای را به انها ارائه دهید.

 • بخش وبلاگ و مقالات:

با این ویژگی، شما قادر خواهید که جدیدترین مباحث پزشکی و به روزترین مقالات علمی را در سایت خود برای  افزایش معلومات و کاربران قرار دهید.

 • معرفی رزومه و تخصص پزشکان:

به صورت کاملا مستقل و ویژه رزومه و تخصص پزشکان همکار را همراه با تصویر، اطلاعات تماس، زمان های ویزیت و … مشخص نمایید.

 • بخش مقالات علمی و اخبار پزشکی:

بخش مقالات علمی و اخبار پزشکی را در سایت تخصصی پزشکی / مرکز خدمات پزشکی  خود به صورت کاملا تخصصی داشته باشید و مطالب و آموزش های خود را در بخش های مختلف بری استفاده های مختلف در سطح اینترنت منتشر نمایید. البته توجه داشته باشید برای بخش های آموزشی / وبلاگ و… امکانات بسیار متنوعی آماده شده است.

 • سیستم مشاوره آنلاین و آفلاین بیماران:

برای بیماران و مراجعین خود به هر صورتی که می خواهید سیستم مشاوره داشته باشید: مشاوره آنلاین پزشکی / مشاوره آفلاین پزشکی. هر کدام که باب میل شماست و با شرایط کاری شما مطابق باشد گروه مهندسین رضا وب سیستم مشاوره مربوطه را برای شما فعال خواهد نمود.

 • تشکیل پرونده پزشکی الکترونیکی
 • سیستم پرسش و پاسخ های متداول
 • سامانه تست آنلاین بیماری:

با استفاده از سیستم فوق و پرسیدن سوال های مختلف از بیمار می توان نسبت به تشخیص و اعلام نتیجه اولیه به بیمار اقدام نمود، همچنین در صورت نیاز نسبت به مراجعه بیمار به مطب / مرکز پزشکی اطلاع رسانی شود.

 • گالری تصاویر و ویدئو:

برای مطب و یا مرکز درمانی خود گالری تصاویر و فیلم پیشرفته داشته باشید و هر موردی را که خواستید در رسانه‌ی شخصی و اختصاصی خود منتشر نمایید.

 • امکان اشتراک گذاری:

با استفاده از این امکان مراجعه کنندگان می توانند تجربیات و هر آنچه که در خصوص مجموعه شما مایل هستند را به یگران به اشتراک بگذارند و به این صورت چه در زمان حال و چه در آینده فراد بسیاری می توانند با مجموعه شما و خدماتی که ارائه می دهید آشنا شوند.

سئو سایت پزشکی

در دنیای امروزی که ارزش بسیاری به خدمات نوین اینترنتی داده می شود سایت های پزشکی حضور موثر و نقش بسیار پر رنگی در فضای مجازی دارند پس در نظر داشته باشید با سئو تخصصی سایت خودتان می توانید در بین نتایج برتر گوگل قرار بگیرید و با اینکار خواهید توانست خدمات خود را به مشتریان بیشتری ارائه نموده و درآمدزایی کسب نمایید. گروه مهندسین رضا وب در زمینه سئو تخصصی سایت با ارائه مناسبترین و حداقل ترین تعرفه در خدمت شما عزیزان می باشد.

گروه مهندسین رضا وب با توجه به تخصص و سابقه خود در طراحی سایت تخصصی همواره آماده است تا زمینه طراحی سایت درمانگاه، طراحی سایت تجهیزات پزشکی، طراحی سایت آزمایشگاه ، مراکز درمانی درمانی، طراحی سایت بیمارستانی با فعالان این صنایع همکاری نماید.

طراحی حرفه ای وب سایت تخصص ماست

گروه مهندسین رضا وب با توجه به تخصص و سابقه خود در طراحی سایت تخصصی همواره آماده است تا در زمینه طراحی سایت درمانگاه، طراحی سایت تجهیزات پزشکی، طراحی سایت آزمایشگاه ، طراحی سایت مراکز درمانی، طراحی سایت بیمارستانی با فعالان این صنایع همکاری نماید.

طراحی سایت داروخانه آنلاین

ثبت سفارش وب سایت مراکز درمانی و پزشکی

توجه:هم اکنون وب سایت پزشکی خود را سفارش دهید و از تخفیف ویژه‌ی رضا وب بهره مند شوید.

شما می توانید برای ثبت سفارش وب سایت خود با شماره 09024445543 تماس بگیرید و یا از طریق سیستم پشتیبانی سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، تا در اسرع وقت کارشناسان تیم بازاریابی رضا وب با شما تماس بگیرند.

اطلاعات تماس رضا وب