بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

آخرین خبرها
اطلاعات تماس
آموزش آموزش طراحی سایت

در دسترس کاربران باشید

گذشته از اینکه موضوع سایت شما در چه موردی باشد و یا اینکه در چه زمینه ای مشغول به فعالیت و کسب و کار هستید، موضوع بسیار مهم این است که همیشه در دسترس کاربران خود باشید، پس با ما در وبلاگ گروه مهندسین رضا وب همراه باشید تا مطلبی با عنوان در دسترس کاربران باشید را با شما به اشتراک بگذاریم.

در دسترس کاربران باشید چون حق آنهاست:

امروزه کاربران و مشتریان یک مجموعه و یا در حالت کلی کاربران یک سایت از مدیران و صاحبان اصلی مجموعه انتظار دارند که امکان برقراری ارتباط با مدیران و یا کارشناسان آن مجموعه را به آسانی در اختیار داشته باشند. با توجه به رقابت های موجود و فشرده در بین برندها و شرکت های مختلف در جذب کاربران و مشتریان جدید و همچنین راضی نگه داشتن مشتریان موجود این نکته کاملا واضح است که شرکت و مجموعه ای موفقتر خواهد بود که رضایتمندی مشتریان را به بیشترین نحو ممکن کسب نماید.

در دسترس کاربران باشید، اما چگونه؟

برای این مورد می توانید از راههای زیادی در وب سایت خودتان استفاده کنید، به عنوان نمونه از فرم های تماس با ما، فرم دریافت پشتیبانی و … یکی از متداول و بهترین راه ها است.

کامنت ها را فعال کنید:

کامنت ها و نظرات صفحات سایت و محصولات خود را فعال نمایید، تا مشتریان و کاربرانتان به راحتی بتوانند در مورد صفحه مد نظر خود و یا محصول دلخواه خود به راحتی دیدگاه خود را ثبت کنند و یا از نظرات سایرین استفاده کنند، همواره در نظر داشته باشید که در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به تایید و پاسخدهی به دیدگاه های ثبت شده توسط کاربران پاسخ و جواب مناسب را ارسال نمایید.

ارتباط آنلاین:

قرار دادن امکان ارتباط آنلاین با مشتریان و کاربران سایت فکر بسیار خوب و با بازده بالا می باشد چون مشتریان شما می توانند بسیار سریع و بدون معطلی نسبت به برقراری ارتباط با شما اقدام نمایند. اما در نظر داشته باشید که یا باید خود شما فرصت کافی برای آنلاین بودن داشته باشید و یا فردی را به عنوان کارمند برای پاسخ دهی به این منظور در نظر بگیرید چون تجربه به خوبی نشان داده در صورتیکه کاربری در بخش ارتباط آنلاین بدون پاسخ دهی و توجه بماند درصد بستن صفحه و خروج از سایت بسیار بالا خواهد بود.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *