بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

آخرین خبرها
اطلاعات تماس
آموزش آموزش طراحی سایت

آیا به سایت نیاز دارم؟

آیا به سایت نیاز دارم؟

آیا به سایت نیاز دارم؟  یک عبارت به ظاهر کاملا ساده است اما در پشت این عبارت ساده دو جواب وجود دارد: بله یا خیر

که برای هر کدام از این موارد می توان صفحه ها توضیح و مطلب نوشت، اما ذکر چند نکته برای شما کاملا لازم و ضروری می باشد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. در اول کار باید خودتان این مورد را مشخص نمایید که در این مرحله و در این زمان وب سایت برای کار، حرفه، تجارت و یا حتی زندگی شخصی و روزمره شما نیاز است یا اینکه فعلا مانند سابق نیز می توانید بدون داشتن یک سایت تخصصی به انجام و ادامه امور خود بپردازید. (اجازه بدهید در اینجا و بصورت نکته ای این مورد را خدمت شما  عرض نماییم همانطور که بارها و بارها در مطالب قبلی به این نکته اشاره کرده ایم که امروزه و با پیشرفت بسیار زیاد فناوری داشتن یک سایت تخصصی در هر زمینه ای میتواند نقش یک پل یا پله ترقی و موفقیت بهتر شما از سایرین باشد.)

(در ادامه توضیحات اصلی لازم است اشاره شود که ما در این نوشته صرفا فقط به این مورد خواهیم پرداخت که جواب شما برای سوال ما بله بوده باشد.)

 

آیا به سایت نیاز دارم؟

بروز بودن تفکرات شما:

اگر واقعا جواب شما برای آیا به سایت نیاز دارم؟ بله بوده باشد، این نشان دهنده ی این است که شما همگام با پیشرفت دنیای امروزی توانسته اید ذهن و تفکرات خود را بروز نمایید، چون اگر شما امروز و بدون نیاز به یک سایت تخصصی همچنان می توانید به فعالیت کاری خود ادامه دهید اگر یک کارفرما هستید، اگر فروشگاه دارید، اگر شرکت دارید تفاوتی ندارد که چه شغل و چه کسب و کاری دارید مسئله ی مهم این است که در آینده ای خیلی نزدیک برای ادامه فعالیت مجبور به سفارش طراحی سایت و استفاده از سایت تخصصی خواهید بود.

در زندگی امروزی همانطور که در ابتدا نیز گفتیم فرقی نمی کند که صاحب چه شغل و زمینه ی فعالیتی هستید مهم این است که برای ادامه دادن به رقابت خود با سایرین و همینطور به دست که آوردن بازار فروش و مشتریان جدید باعث افزایش درآمد شما خواهد شد باید در کنار کلیه مجموعه و عوامل خود از یک سایت تخصصی و حرفه ای مرتبط با شغل خود نیز بهره ببرید.همانطور که می دانید به هر میزان شما بتوانید خدماتی که به مشتریان ارائه می دهید را آسانتر نمایید کاملا باعث افزایش رضایت مشتری خواهد شد و این کملا به سود شماست.

بخش اول این آموزش (آیا به سایت نیاز دارم؟) در اینجا به پایان می رسد، بزودی ادامه این آموزش کاربردی نیز در سایت قرار خواهد گرفت.

لینک های تکمیلی با آپدیت شدن آموزش در این بخش اضافه خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *