بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

آخرین خبرها
اطلاعات تماس
آموزش آموزش طراحی سایت

چگونه مدیر سایت موفقی باشیم؟ (بخش اول)

امروز و در بلاگ رضا وب برای همراهان همیشگیمان آموزشی ادامه دار را با چگونه مدیر سایت موفقی باشیم؟ (بخش اول) را منتشر نموده ایم، امیدواریم بتوانیم برای افزایش اطلاعات و تبدیل شدن به مدیر سایت موفق شما همراهان را یاری نماییم.

یک مدیر سایت زمانی موفق خواهد بود که مجموعه تحت هدایتش نیز در مسیر موفقی گام بردارد و هر چه زمان میگذرد روند پیشرفت سایت نیز روند رو به رشدی باشد. زمانیکه فردی مدیریت سایتی را به عهده میگیرد یعنی باید هرچه در توان داشته باشد را به کار گیرد تا سایت از هر نظر رشد کند، فرقی نمی کند که سایت متعلق به خودش باشد یا فردی دیگر مالک سایت باشد. در هر مجموعه ای برای مدیر سایت وظایف و کارکرد مشخصی در نظر می گیرند که با توجه به بزرگی پروژه و زمینه کاری سایت ممکن است از سایتی به سایت دیگر بسیار متفاوت از هم باشد. حتی ممکن است اگر سایت شما متعلق به مجموعه ای بزرگ باشد به ناچار برای بخش های مختلف مدیران جدا تعریف نمایید یعنی به زبان ساده وظایف را در بین افراد تقسیم بندی کنید.

برای تبدیل شدن به یک مدیر موفق در زمینه ی مدیریت وب سایت به چند نکته باید دقت نمایید.

چگونه مدیر سایت موفقی باشیم؟

کسب تجربه نمایید:

داشتن تجربه کافی قطعا در هر زمینه ای مفید و بسیار با ارزش است، پس یکی از اصلی ترین اهداف خود را به عنوان مدیر سایت تجربه اندوزی کنید و تا می توانید از هرچیزی که در اطرافتا اتفاق می افتد درس گرفته و به خوبی به حافظه خود بسپارید.

چون اگر قصد داشته باشید در زمینه مدیریت سایت به فرد موفقی تبدیل شوید قطعا داشتن تجربه کافی بسیار مهم خواهد بود.

بروز باشید:

بروزبودن و یادگرفتن نکات جدید در هر مورد بسیار ضروری است و شما به برای برای تبدیل شدن به گروه مدیران موفق به عنوان مثال شما اگر یک مکانیک را در نظر بگیرید که در زمینه تعمیر خودروی فیات 131 بسیار ماهر و استاد به تمام معنا باشد اما دیگر تخصص وی کاربردی نداشته و عملا بلا استفاده خواهد بود چون خودروی فیات 131 حدود 15 سال است که از رده خارج شده. در نتیجه اگر مکانیکی فقط تخصصش تعمیر این مدل باشد به ناچار باید فکری برای کار دیگری بکند ولی در صورتیکه مکانیک مورد بحث ما توانایی تعمیر مدل های دیگری را داشته باشد قطعا موفق تر خواهد بود.

بنابراین تا می توانید اطلاعات و دانسته های خود را بروز نگه دارید تا بتوانید همواره در بحث مدیریت سایت موفق باشید.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *